#1 2010-10-28 17:12:39

 Julisiaxd

Jula.

19726941
Zarejestrowany: 2010-10-26
Posty: 2
Punktów :   

Wywiad z nikola4121!

Cześć wszystkim! Dzisiaj dodam wywiad, z jedną z administratorek forum - Nicolą!

Redaktor:  Witam!
Nikola4121: Miło mi , witam, witam .
R: Bardzo się cieszę, że zgodziłaś się na udzielenie mi wywiadu.
Nikola4121: Proszę  bardzo to dla mnie żaden problem .
R: Mogłabyś się przedstawić, opowiedzieć nam troszkę więcej o sobie?
Nikola412: Jasne a więc proszę bardzo. Mam na imię Nikola lat liczę mało ale tego nie musicie wiedzieć heh .Interesuje sie komputerami i wszystkim co z nimi związane. Jakimś PRO nie jestem, ale to lubię i wiem tyle ile mi potrzeba. Oprócz tego kocham muzykę w wolnych chwilach puszczam na full i zaczynam tańczyć. Wszyscy mi mówią ze jestem przerażająca i dziwna lecz mnie to nie obchodzi jestem, jaka jestem nikt tego nie zmieni. Myślę ze to tyle .
R: Co Cię natchnęło do stworzenia tego forum?
Nikola4121: Pasja do gier w szczególności też nasza gra na przeglądarkę która może kto wie niedługo ukaże sie w jakiś top??
R: Czy z czymś te forum jest związane? Bo widzę, że wspominałaś mi o jakiejś grze.
Nikola4121: Tak właśnie z grą. Mamy zamiar stworzyć ją razem z choco.
[b]R: Masz jakieś dalsze plany co do niego?

Nikola4121: Jasne forum też może uda sie wprowadzić na jakieś top .Chce, aby dalej się rozwijało itp. może więcej: użytkowników, moderatorów czy też postów?
R: Jak poznałaś się z współzałożycielką?
Nikola4121: Aż przykro mi nie wiem. Jeśli sie nie mylę poznałam ją poprzez koleżankę, albo na grzendzie.
R: Forum jest na razie bardzo ciche, jak planujesz to zmienić?
Nikola4121: Za pomocą tak zwanego „spama” i ogłoszeń o forum itp. ;-) więcej postów, użytkowników i minie chwila i będzie głośniej.
R: Mogłabyś zdradzić nam coś więcej o grze? Czy jak na razie to jakaś tajemnica?
Nikola4121: Nie, nie żadna tajemnica . Prawdopodobnie nazwa gry to Mgical Love lub coś w tym stylu. Teraz przejdę do szczegółów . : Gra polega na tym że mamy 2avatary kobietę i mężczyznę max. możemy posiadać -4-3-5dzieci. Musimy o nie dbać oraz dbać o miłość avatarów. Będą zwierzątka domowe itp. o wszystko musimy dbać!. Będzie nawet klinika dla zwierząt ,szpital i co tam jeszcze powymyślamy .Ja osobiście mam pomysł na to, aby w grze dodać pośredniak pracy gdzie będziemy wysyłać cv i czekać a odpowiedź w emailu. Byliby szefowie działów itp. Jak na razie tylko tyle mi wiadomo, ale mam nadzieję że to duża pomoc >
R: To już wszystkie pytania, dziękuję Ci bardzo, za poświęcenie swojego czasu, na ten wywiad i zarazem żegnam się z Tobą!
Nikola4121: Dziękuję również! Pozdrawiam i żegnam!


No i co o tym myślicie? Istnieją jakieś szanse, co do planów dziewczyn?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloodwar.pun.pl www.bakugan-games.pun.pl www.bbmtm.pun.pl www.square.pun.pl www.ufconline.pun.pl